VAZGEÇİLMEZLERİMİZ

1

Kaliteli
İnşaat

Kaliteli binalar, konforlu evler ve yaşam kalitesi yüksek mekanlar demektir. Bizde bu amaçla çalışıyor, kaliteyi projelerimizden asla eksik etmiyoruz.

Devamı
2

Müşteri
Memnuniyeti

Önce insan, algısıyla çıktığımız bu yolda en büyük kazancımız gülen yüzler olacaktır. Müşterilerimizin memnuniyetini, en büyük başarımız olarak kabul edip, fikirlerinizi ve taleplerinizi ön planda tutarak çalışıyor, "öncelikleriniz önceliklerimizdir" diyoruz.

Devamı
3

Yaşam ve
Doğa

Yaşamın olduğu her yerde önceliğimiz doğadır. Yer aldığımız projelerde yeşil algısını maksimumda tutuyoruz. Kentin daha rahat nefes almasına katkı sağlıyor, en önemliside gelecek nesillere yeşil bir dünya bırakmaya çalışıyoruz.

Devamı
VAZGEÇİLMEZLERİMİZ

HAKKIMIZDA

Kurumsal

Kuruluş tarihi 2013 olmakla birlikte, 30 yılı aşkın bir zamandan beri yapı sektörünün bilfiil içinde olan ve çeşitli firmalarda kurucu ortaklık-üst düzey yöneticilik yapmış olan Özcan Çakmak (İnşaat Mühendisi) ile sektörde enerjik ve dinamiklik ilkesini kendisiyle özdeşleştirmiş, yer aldığı çeşitli projelerde modernizmin yanısıra fonksiyonel tasarımlar üzerine çalışan, birçok kurumsal kimlik projeleri üzerinde de çalışmış Halil Güneyisi (Mimar) ÖZGÜN YAPI ENDÜSTRİSİ çatısı altında kurucu ortaklar olarak birleşmişlerdir.

Vizyonumuz

Çağımızın evrensel koşullarına uyum sağlarken, insanların beklenti ve önceliklerini gözönünde bulunduran; ileri teknoloji kullanarak yeni bir yaşam tarzı oluşturmaktır.

Misyonumuz

Ürettiğimiz her eserle, içinde yaşadığımız topluma kalıcı, estetik, artı değerler katarak, insanların yıllar boyu güvenle ve konforlu bir şekilde yaşayabilecekleri, doğayla bütünleşmiş yapılar kazandırmaktır.

HAKKIMIZDA
Özgünmesken.com.tr